22 października 2019r. – próbna ewakuacja

W naszej szkole w dniu dzisiejszym miała miejsce próbna ewakuacja. Zgodnie z procedurami przedszkolaki, uczniowie oraz grono pedagogiczne i pracownicy zebrali się na boisku szkolnym, aby przypomnieć sobie zasady bhp na wypadek pożaru.

Data dodania: 2019-10-22

17 października 2019r. – rajd po okolicy

Złota polska jesień skłania do spacerów i wędrówek. Po obchodach Dnia Patrona w naszej szkole i uroczystym ślubowaniu pierwszaków przyszedł czas na integracyjny rajd pieszy. Trasa prowadziła w  urokliwe zakątki okolicy.

Data dodania: 2019-10-21

14 października 2019r. - święto edukacji

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie kl. 4 z wychowawczynią P. Katarzyną Cynkier przygotowali oryginalny program artystyczny. W zabawny sposób zaprezentowali wizerunek współczesnego nauczyciela. Akademię uświetnił występ szkolnego koła wokalnego pod kierunkiem P. Barbary Gacek.

Data dodania: 2019-10-19

14 października 2019r. - święto pierwszaków

Dzień 14 października br. zostanie na długo w pamięci uczniów klasy 1 i ich rodziców. W tym dniu z okazji Dnia Patrona naszej Szkoły Jerzego Kukuczki odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów. Po części oficjalnej i odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły swoje zdolności zaprezentowali najmłodsi uczestnicy akademii.

Data dodania: 2019-10-15

11 października 2019r. - edukacja filmowa

Uczniowie klasy 7 i 8 szkoły podstawowej w ramach edukacji filmowej i patriotycznej obejrzeli w  kinie Helios w Bielsku-Białej film pt. "Legiony" - opowieść o miłości, młodości, walce i zwycięstwie./B.P./

Data dodania: 2019-10-13