Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 3 A » 4 a » 5 a » 6 a » 7 a » 8 a

Plany różnych dzienników

» Dziennik edukacji wczesnoszkolnej 1a » Dziennik edukacji wczesnoszkolnej 2a » Dziennik edukacji wczesnoszkolnej kl. 3a

Klasa 3 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 historia
3 A - Tajstra E. (13)
wychowanie fizyczne
3 A - Cynkier K. (sg)
wychowanie fizyczne
3 A - Cynkier K. (sg)
1 08:00-08:45 matematyka
3 A - Krajewska A. (8)
j. niemiecki
3 A - Chabrzyk W. (biblioteka)
j. polski
3 A - Piwowarczyk B. (10)
j. niemiecki
3 A - Chabrzyk W. (5)
wychowanie fizyczne
3 A - Cynkier K. (sg)
2 08:55-09:40 wiedza o społeczeństwie
3 A - Tajstra E. (13)
chemia
3 A - Kubica J. (biblioteka)
język angielski
3 A - Ślosarczyk A. (5)
fizyka
3 A - Gilowski T. (8)
zajęcia z wychowawcą
3 A - Cynkier K. (biblioteka)
3 09:50-10:35 język angielski
3 A - Ślosarczyk A. (5)
zajęcia techniczne
3 A - Prochownik J. (biblioteka)
matematyka
3 A - Krajewska A. (8)
biologia
3 A - Gąsiorek M. (12)
matematyka
3 A - Krajewska A. (8)
4 10:45-11:30 j. polski
3 A - Piwowarczyk B. (10)
geografia
3 A - Prochownik J. (5)
informatyka
3 A - Baczyński J. (8)
j. polski
3 A - Piwowarczyk B. (10)
religia
3 A - Hanzlik K. (10)
5 11:50-12:35 j. polski
3 A - Piwowarczyk B. (10)
j. polski
3 A - Piwowarczyk B. (10)
historia
3 A - Tajstra E. (13)
matematyka
3 A - Krajewska A. (8)
religia
3 A - Hanzlik K. (10)
6 12:50-13:35 język angielski
3 A - Ślosarczyk A. (5)
wiedza o społeczeństwie
3 A - Tajstra E. (13)
wychowanie fizyczne
3 A - Cynkier K. (sg)
7 13:45-14:30 matematyka
3 A - Krajewska A. (8)
zajęcia techniczne
3 A - Prochownik J. (8)
8 14:40-15:25

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia
4 a - Tajstra E. (13)
technika
4 a - Prochownik J. (12)
przyroda
4 a - Gąsiorek M. (12)
religia
4 a - Korzondkowska M. (10)
j. angielski
4 a - Ślosarczyk A. (5)
2 08:55-09:40 religia
4 a - Korzondkowska M. (13)
j. angielski
4 a - Ślosarczyk A. (5)
matematyka
4 a - Krajewska A. (8)
wychowanie fizyczne
4 a - Cynkier K. (sg)
zajęcia z wychowawcą
4 a - Ślosarczyk A. (5)
3 09:50-10:35 przyroda
4 a - Gąsiorek M. (12)
j. polski
4 a - Piwowarczyk B. (10)
j. angielski
4 a - Ślosarczyk A. (5)
wychowanie fizyczne
4 a - Cynkier K. (sg)
wychowanie fizyczne
4 a - Cynkier K. (sg)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
4 a - Cynkier K. (sg)
j. polski
4 a - Piwowarczyk B. (10)
j. polski
4 a - Piwowarczyk B. (10)
matematyka
4 a - Krajewska A. (8)
matematyka
4 a - Krajewska A. (8)
5 11:50-12:35 matematyka
4 a - Krajewska A. (8)
j. polski
4 a - Piwowarczyk B. (10)
j. polski
4 a - Piwowarczyk B. (10)
informatyka
4 a - Baczyński J. (8)
6 12:50-13:35 plastyka
4 a - Omańska B. (13)
muzyka
4 a - Gacek B. (5)
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. angielski
5 a - Ślosarczyk A. (5)
j. angielski
5 a - Ślosarczyk A. (5)
matematyka
5 a - Krajewska A. (8)
wychowanie fizyczne
5 a - Cynkier K. (sg)
matematyka
5 a - Krajewska A. (8)
2 08:55-09:40 matematyka
5 a - Krajewska A. (8)
j. polski
5 a - Tajstra E. (13)
biologia
5 a - Gąsiorek M. (12)
muzyka
5 a - Gacek B. (5)
zajęcia z wychowawcą
5 a - Krajewska A. (8)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
5 a - Cynkier K. (sg)
religia
5 a - Korzondkowska M. (8)
historia
5 a - Tajstra E. (13)
matematyka
5 a - Krajewska A. (8)
j. polski
5 a - Tajstra E. (13)
4 10:45-11:30 j. polski
5 a - Tajstra E. (13)
plastyka
5 a - Omańska B. (5)
wychowanie fizyczne
5 a - Cynkier K. (sg)
geografia
5 a - Prochownik J. (12)
j. polski
5 a - Tajstra E. (13)
5 11:50-12:35 religia
5 a - Korzondkowska M. (8)
wychowanie fizyczne
5 a - Cynkier K. (sg)
j. angielski
5 a - Ślosarczyk A. (5)
j. polski
5 a - Tajstra E. (13)
historia
5 a - Tajstra E. (13)
6 12:50-13:35 technika
5 a - Prochownik J. (10)
informatyka
5 a - Baczyński J. (8)
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
6 a - Cynkier K. (sg)
1 08:00-08:45 matematyka
6 a - Gąsiorek M. (12)
historia i społeczeństwo
6 a - Tajstra E. (13)
wychowanie fizyczne
6 a - Cynkier K. (sg)
matematyka
6 a - Gąsiorek M. (12)
j. polski
6 a - Tajstra E. (13)
2 08:55-09:40 matematyka
6 a - Gąsiorek M. (12)
zajęcia techniczne
6 a - Prochownik J. (8)
j. polski
6 a - Tajstra E. (13)
przyroda
6 a - Gąsiorek M. (13)
zajęcia z wychowawcą
6 a - Tajstra E. (13)
3 09:50-10:35 j. polski
6 a - Tajstra E. (13)
j. polski
6 a - Tajstra E. (13)
przyroda
6 a - Gąsiorek M. (12)
religia
6 a - Korzondkowska M. (5)
matematyka
6 a - Gąsiorek M. (12)
4 10:45-11:30 przyroda
6 a - Gąsiorek M. (12)
j. polski
6 a - Tajstra E. (13)
historia i społeczeństwo
6 a - Tajstra E. (13)
j. polski
6 a - Tajstra E. (13)
j. angielski
6 a - Ślosarczyk A. (5)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
6 a - Cynkier K. (sg)
plastyka
6 a - Omańska B. (5)
matematyka
6 a - Gąsiorek M. (12)
muzyka
6 a - Gacek B. (5)
religia
6 a - Korzondkowska M. (12)
6 12:50-13:35 wychowanie fizyczne
6 a - Cynkier K. (sg)
j. angielski
6 a - Ślosarczyk A. (5)
zajęcia komputerowe
6 a - Piwowarczyk B. (8)
7 13:45-14:30 j. angielski
6 a - Ślosarczyk A. (5)
8 14:40-15:25

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. polski
7 a - Piwowarczyk B. (12)
j. polski
7 a - Piwowarczyk B. (10)
historia
7 a - Tajstra E. (13)
chemia
7 a - Kubica J. (10)
j. polski
7 a - Piwowarczyk B. (10)
2 08:55-09:40 j. polski
7 a - Piwowarczyk B. (10)
j. niemiecki
7 a - Chabrzyk W. (12)
wychowanie fizyczne
7 a - Cynkier K. (sg)
j. niemiecki
7 a - Chabrzyk W. (10)
zajęcia z wychowawcą
7 a - Piwowarczyk B. (10)
3 09:50-10:35 matematyka
7 a - Krajewska A. (8)
chemia
7 a - Kubica J. (12)
j. polski
7 a - Piwowarczyk B. (10)
fizyka
7 a - Gilowski T. (8)
j. angielski
7 a - Ślosarczyk A. (8)
4 10:45-11:30 j. angielski
7 a - Ślosarczyk A. (5)
wychowanie fizyczne
7 a - Cynkier K. (sg)
biologia
7 a - Gąsiorek M. (12)
muzyka
7 a - Gacek B. (5)
wychowanie fizyczne
7 a - Cynkier K. (sg)
5 11:50-12:35 biologia
7 a - Gąsiorek M. (12)
geografia
7 a - Prochownik J. (12)
informatyka
7 a - Baczyński J. (8)
geografia
7 a - Prochownik J. (12)
fizyka
7 a - Gilowski T. (12)
6 12:50-13:35 religia
7 a - Korzondkowska M. (10)
matematyka
7 a - Krajewska A. (8)
matematyka
7 a - Krajewska A. (10)
historia
7 a - Tajstra E. (13)
matematyka
7 a - Krajewska A. (8)
7 13:45-14:30 religia
7 a - Korzondkowska M. (10)
plastyka
7 a - Omańska B. (13)
j. angielski
7 a - Ślosarczyk A. (5)
wychowanie fizyczne
7 a - Cynkier K. (sg)
8 14:40-15:25

Klasa 8 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
8 a - Korzondkowska M. (8)
chemia
8 a - Kubica J. (12)
j. angielski
8 a - Ślosarczyk A. (5)
fizyka
8 a - Gilowski T. (8)
biologia
8 a - Gąsiorek M. (12)
2 08:55-09:40 j. angielski
8 a - Ślosarczyk A. (5)
j. polski
8 a - Piwowarczyk B. (10)
j. polski
8 a - Piwowarczyk B. (10)
chemia
8 a - Kubica J. (5)
zajęcia z wychowawcą
8 a - Gąsiorek M. (12)
3 09:50-10:35 j. polski
8 a - Piwowarczyk B. (10)
j. niemiecki
8 a - Chabrzyk W. (5)
wychowanie fizyczne
8 a - Cynkier K. (sg)
j. niemiecki
8 a - Chabrzyk W. (5)
j. polski
8 a - Piwowarczyk B. (10)
4 10:45-11:30 matematyka
8 a - Krajewska A. (8)
j. angielski
8 a - Ślosarczyk A. (5)
matematyka
8 a - Krajewska A. (12)
wychowanie fizyczne
8 a - Cynkier K. (sg)
fizyka
8 a - Gilowski T. (12)
5 11:50-12:35 historia
8 a - Tajstra E. (13)
historia
8 a - Tajstra E. (13)
matematyka
8 a - Krajewska A. (12)
wychowanie fizyczne
8 a - Cynkier K. (sg)
matematyka
8 a - Krajewska A. (8)
6 12:50-13:35 religia
8 a - Korzondkowska M. (12)
informatyka
8 a - Baczyński J. (8)
geografia
8 a - Prochownik J. (8)
wiedza o społeczeństwie
8 a - Tajstra E. (13)
7 13:45-14:30 wychowanie fizyczne
8 a - Cynkier K. (sg)
wiedza o społeczeństwie
8 a - Tajstra E. (13)
j. polski
8 a - Piwowarczyk B. (12)
8 14:40-15:25

Dziennik Dziennik edukacji wczesnoszkolnej 1a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Kucharska B. ( 1)
10:45-11:30
religia
Korzondkowska M. ( 1)
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Kucharska B. ( 1)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Kucharska B. ( 1)
10:45-11:30
j. angielski
Ślosarczyk A. ( 1)
11:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna
Kucharska B. (sg)
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Kucharska B. ( 1)
09:50-10:35
j. angielski
Ślosarczyk A. ( 1)
10:45-11:30
religia
Korzondkowska M. ( 1)
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Kucharska B. ( 1)
11:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna
Kucharska B. (sg)

Dziennik Dziennik edukacji wczesnoszkolnej 2a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:45
edukacja wczesnoszkolna
Ziemiańska A. (21)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Ziemiańska A. (sg)
11:50-12:35
j. angielski
Ślosarczyk A. (21)
08:00-08:50
edukacja wczesnoszkolna
Ziemiańska A. (21)
08:50-09:40
wychowanie fizyczne
Ziemiańska A. (21)
09:40-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Ziemiańska A. (sg)
11:50-12:35
religia
Korzondkowska M. (21)
08:00-11:50
edukacja wczesnoszkolna
Ziemiańska A. (21)
11:50-12:35
informatyka
Ziemiańska A. (21)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Ziemiańska A. (21)
10:45-11:30
j. angielski
Ślosarczyk A. (21)
08:00-09:50
edukacja wczesnoszkolna
Ziemiańska A. (21)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Ziemiańska A. (21)
10:45-11:30
religia
Korzondkowska M. (21)

Dziennik Dziennik edukacji wczesnoszkolnej kl. 3a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Cembala M. (18) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Cembala M. (sg) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
09:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna
Cembala M. (18) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
08:00-09:40
religia
Hanzlik K. (18) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
09:50-10:35
j. angielski
Ślosarczyk A. (19) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
10:45-12:35
edukacja wczesnoszkolna
Cembala M. (18) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Cembala M. (18) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Cembala M. (sg) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Cembala M. (18) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Cembala M. (18) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
10:45-11:30
zajęcia komputerowe
Cembala M. (18) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
11:50-12:35
j. angielski
Ślosarczyk A. (18) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Cembala M. (18) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Cembala M. (sg) Dodatkowi nauczyciele: Hazuka Aneta