Sukcesy szkoły

„Wychowanie jest sztuką,
a sztuka – to najbardziej aktywny wychowawca”

Emil Jaques-Dalcrose

Rok szkolny 2013/2014

Wojewódzki Konkurs Literacki „Chcecie bajki...oto bajka” w kategorii gimnazjum:

  • 2 miejsce Katarzyna Więzik /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Konkurs na najpiękniejszą historię o swojej miejscowości „Moja bajkowa kraina”:

  • 1 miejsce Zofia Gruszecka /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • 2 miejsce Julia Hańderek /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • 3 miejsce Patryk Kuna /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

Konkurs „Niech giętki język powie, co myśli głowa”:

  • 1 miejsce Piotr Kubica /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • 2 miejsce Andrzej Stec /przygotowanie do konkursu mgr M. Cembala/
  • 3 miejsce Oliwia Binda /przygotowanie do konkursu mgr M. Cembala/

Gminny Świąteczny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową Buczkowice 2013:

Przedszkole:

  • wyróżnienie Natalia Dobosz, Agata Kuna, Wiktoria Jopek, Wiktor Grębowiec /przygotowanie do konkursu mgr L. Gowin-Smyrdek/

Klasy 1 – SP:

  • 1 miejsce Julia Hańderek /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • wyróżnienie Kamil Olma /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

Klasy 4 – 6 SP:

  • 1 miejsce Anna Cader i Klaudia Kubica /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • 2 miejsce Dawid Goryl /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • 3 miejsce Magdalena Filuś /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • wyróżnienie Anna Więzik /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

Gimnazjum:

  • 1 miejsce Monika Nosalik /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • 2 miejsce Barbara Jurkowska /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • 3 miejsce Magdalena Filuś /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • wyróżnienie Emilia Zuziak i Krystian Kocur /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

Konkurs matematyczny „Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus”: Najlepsze wyniki uzyskali:

  • Robert Zuziak - 88/100 /przygotowanie do konkursu mgr A. Krajewska/
  • Anna Więzik - 80/100 /przygotowanie do konkursu mgr A. Krajewska/

Miejsko - Gminne Zawody Sportowe w Tenisie Stołowym:

  • 4 miejsce drużyna chłopców /przygotowanie do zawodów mgr K. Cynkier/
Rok szkolny 2012/2013

Konkurs plastyczny „Śladami Orła Białego”pod patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej:

  • wyróżnienie Aleksandra Górna /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

Wojewódzki Konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki” w kategorii prac plastycznych klas 1 – 3 SP:

  • 3 miejsce Klaudia Janoszek /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • 3 miejsce Aleksandra Tlałka /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

Wojewódzki Konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki” w kategorii prac literackich gimnazjum:

  • wyróżnienie Barbara Słowik /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Urszula Słowik /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Gminny Świąteczny Konkurs Plastyczny „Polskie tradycje, zwyczaje i obrzędy świąt Bożego Narodzenia w kategorii klas 1 – 3 SP:

  • 1 miejsce Aleksandra Górna /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • 2 miejsce Maria Huczek /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • 2 miejsce Klaudia Kubica /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • wyróżnienie Klaudia Kocur /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • wyróżnienie Natalia Sidzina /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

w kategorii gimnazjum:

  • 3 miejsce Aneta Hubczak /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • wyróżnienie Krystian Kocur /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • wyróżnienie Konrad Sierek /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

XIII Gminny Konkurs Recytatorski w kategorii gimnazjum:

  • wyróżnienie Sabina Hubczak /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Urszula Słowik /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Gminny Przegląd Twórczości Artystycznej w kategorii zespołów teatralnych:

  • nagroda specjalna zespół „Dionizos” za sztukę pt. „Inne kaczątko” /przygotowanie do konkursu mgr R. Jakubiec, mgr E. Tajstra/

Powiatowy Przegląd Teatrów Amatorskich „Igraszki Teatralne” w Bielsku-Białej”

  • wyróżnienie zespół „Dionizos” za sztukę pt. Inne kaczątko” /przygotowanie do konkursu mgr R. Jakubiec, mgr E. Tajstra/

Gminny wielkanocny konkurs plastyczny na „Tradycyjną palmę wielkanocną” w kategorii klas 1 – 3 szkoły podstawowej za bagniątko:

  • 1 miejsce Julia Hańderek /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

w kategorii klas 1 – 3 szkoły podstawowej za palmę:

  • 2 miejsce Aleksandra Górna /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • 3 miejsce Marlena Pietraszko /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

w kategorii klas 4 – 6 szkoły podstawowej za palmę:

  • 3 miejsce Klaudia Kubica /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • wyróżnienie Aleksandra Kocur /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

w kategorii gimnazjum za palmy i bagniątka:

  • 1 miejsce Krzysztof Kocur /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/
  • 2 miejsce Aneta Hubczak /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

Miejsko-Gminne Zawody w Mini Piłce Koszykowej w kategorii szkoły podstawowe:

  • 3 miejsce zespół dziewcząt /przygotowanie do zawodów mgr K. Cynkier/

Miejsko-Gminne Zawody w Piłce Koszykowej w kategorii gimnazjum:

  • 4 miejsce zespół chłopaków /przygotowanie do zawodów mgr K. Cynkier/

Miejsko-Gminne Zawody w Tenisie Stołowym w kategorii gimnazjum:

  • 4 miejsce zespół chłopaków /przygotowanie do zawodów mgr K. Cynkier/

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Chcecie bajki...oto bajka” w kategorii klas 0 – 3 SP:

  • 2 miejsce Aleksandra Tlałka /przygotowanie do konkursu mgr R. Jakubiec/

II Regionalne Spotkania z Językiem Niemieckim w Kalnej:

  • wyróżnienie dla małej formy teatralnej - uczennice Sabina Hubczak, Urszula Słowik i Katarzyna Więzik za autorski minispektakl teatralny pt. "Der Mensch ist ein Traum" /przygotowanie do konkursu mgr E. Podsiadlik/
Rok szkolny 2011/2012

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego „Moja wieś w Europie”:

  • wyróżnienie Dominik Kuna /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

XIII Gminny Przegląd Artystycznej Twórczości Szkolnej w kategorii zespołów teatralnych:

  • 1 miejsce zespół „Dionizos” za spektakl pt. „Francuskie dyrdymały i sztuka pieczenia chleba” /przygotowanie do konkursu mgr R. Jakubiec, mgr E. Tajstra/

XIII Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych Saga 2012 w kategorii zespołów teatralnych:

  • 3 miejsce zespół „Dionizos” /przygotowanie do konkursu mgr R. Jakubiec, mgr E. Tajstra/

IX Szkolne Igraszki Teatralne 2012 w kategorii zespołów teatralnych:

  • 2 miejsce zespół „Dionizos” za sztukę pt. „Skrzydlata historia” /przygotowanie do konkursu mgr R. Jakubiec, mgr E. Tajstra/

I Regionalne Spotkania z Językiem Niemieckim /konkurs poświęcony życiu i twórczości J. W. Goethe/ w kategorii gimnazjum i liceum:

  • 3 miejsce Urszula Słowik, Faustyna Stec, Grzegorz Kastelik /przygotowanie do konkursu mgr E. Podsiadlik/

XII Gminny Konkurs Recytatorski w kategorii klas 4 – 6:

  • 1 miejsce Maciej Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/

Eliminacje powiatowe XIV Rejonowego Konkursu Recytatorskiego w kategorii klas 4 – 6:

  • 1 miejsce Maciej Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/

XIV Rejonowy Konkurs Recytatorski w kategorii klas 4 – 6:

  • 1 miejsce Maciej Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/

Wojewódzki Konkurs Recytatorski:

  • udział Maciej Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej w kategorii szkoły podstawowe:

  • 3 miejsce Krzysztof Kocur /przygotowanie do konkursu P. Sz. Więcek/

II Gminne Dyktando w Buczkowicach w kategorii gimnazjum:

  • 2 miejsce Grzegorz Kastelik /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Faustyna Stec /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Klaudia Kielak /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Ogólnopolski Konkurs Poprawnej Polszczyzny w kategorii szkół podstawowych:

  • wyróżnienie Maciej Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/

Miejsko-Gminne Zawody w Piłce Siatkowej w kategorii gimnazjum:

  • 2 miejsce zespół chłopaków /przygotowanie do zawodów mgr K. Cynkier/

Miejsko-Gminne Zawody w Piłce Ręcznej w kategorii gimnazjum:

  • 3 miejsce zespół chłopaków /przygotowanie do zawodów mgr K. Cynkier/

XI Gminny Konkurs Recytatorski w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • 1 miejsce Maciej Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/
  • wyróżnienie Kamil Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

XI Gminny Konkurs Recytatorski w kategorii gimnazjum:

  • wyróżnienie Faustyna Stec /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Eliminacje powiatowe XIII Rejonowego Konkursu Recytatorskiego w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • 1 miejsce Maciej Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/
  • 2 miejsce Kamil Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

XIII Rejonowy Konkurs Recytatorski w kategorii klas 4 – 6:

  • 1 miejsce Maciej Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/

Wojewódzki Konkurs Recytatorski w kategorii klas 4 – 6:

  • wyróżnienie Maciej Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/

Regionalny Konkurs „Zeige dein Talent” organizowany przez Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w kategorii małe formy teatralne:

  • wyróżnienie Krzysztof Rusek i Albert Zuziak /przygotowanie do konkursu mgr E. Podsiadlik/

Gminny Przegląd Twórczości Artystycznej w kategorii zespołów teatralnych:

  • 1 miejsce zespół „Dionizos” za sztukę pt. „Skrzydlata historia” /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra, mgr R. Jakubiec/

Gminny Przegląd Twórczości Artystycznej w kategorii zespołów muzycznych:

  • 2 miejsce zespół dziewcząt /przygotowanie do konkursu mgr A. Szulakowska-Biłek/

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w kategorii szkół podstawowych:

  • 3 miejsce Gabriela Braun /przygotowanie do konkursu mgr A. Szulakowska-Biłek/

Konkurs plastyczny o Janie Pawle II w kategorii szkół podstawowych:

  • wyróżnienie Monika Nosalik /przygotowanie do konkursu mgr A Moczek/
  • wyróżnienie Krystian Kocur /przygotowanie do konkursu mgr A Moczek/
  • wyróżnienie Paulina Wojtyłko /przygotowanie do konkursu mgr A Moczek/

Wojewódzki Konkurs Literacki „Chcecie bajki ... oto bajka” w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • wyróżnienie Emilia Zuziak /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/

I Gminne Dyktando w Buczkowicach w kategorii gimnazjum:

  • 2 miejsce Bożena Kastelik /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Grzegorz Kastelik /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Gminny Konkurs Plastyczny na „Najpiękniejszą kartkę wielkanocną”:

  • 2 miejsce Michał Małek /przygotowanie do konkursu mgr R. Jakubiec/
  • wyróżnienie Dominika Salachna /przygotowanie do konkursu mgr R. Jakubiec/
Rok szkolny 2009/2010

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii w kategorii gimnazjum:

  • finalista Anna Malina /przygotowanie do konkursu mgr M. Gąsiorek/

Wojewódzki Konkurs z zasad udzielania pierwszej pomocy w kategorii gimnazjum:

  • 4 miejsce Anna Malina /przygotowanie do konkursu mgr A. Bach/

VI Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Człowiek a środowisko” w kategorii prac literackich klas 4 – 6 SP:

  • wyróżnienie Barbara Słowik /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

VI Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Człowiek a środowisko” w kategorii prac literackich klas gimnazjum:

  • 1 miejsce Faustyna Stec /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

VI Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Człowiek a środowisko” w kategorii prac multimedialnych klas 4 – 6 SP:

  • 3 miejsce Urszula Słowik /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Wojewódzki Konkurs Literacki „Chcecie bajki ... oto bajka” w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • wyróżnienie Anna Filuś /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

X Gminny Konkurs Recytatorski w Buczkowicach w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • 1 miejsce Anna Filuś /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Kamil Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Maciej Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/

X Gminny Konkurs Recytatorski w Buczkowicach w kategorii gimnazjum:

  • wyróżnienie Aleksandra Dąbrowska /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Eliminacje Powiatowe XII Konkursu Recytatorskiego w Bielsku-Białej w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • 1 miejsce Kamil Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • 3 miejsce Anna Filuś /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Eliminacje Powiatowe XII Konkursu Recytatorskiego w Bielsku-Białej w kategorii gimnazjum:

  • 3 miejsce Aleksandra Dąbrowska /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

XII Rejonowy Konkurs Recytatorski w Bielsku-Białej w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • 3 miejsce Kamil Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Anna Filuś /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Gminny Konkurs Poetycki „O złote pióro” w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • 2 miejsce Patrycja Marek /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Katarzyna Więzik /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Barbara Słowik /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Gminny Konkurs Poetycki „O złote pióro” w kategorii gimnazjum:

  • 1 miejsce Karolina Katana /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • 2 miejsce Kamila Jąkała /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Konkurs Matematyczny „Kangur” w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • wyróżnienie Maciej Jakubiec /przygotowanie do konkursu mgr A. Krajewska/

Rejonowe Zawody w Mini Piłce Ręcznej w kategorii szkoły podstawowe:

  • 1 miejsce zespół chłopaków /przygotowanie do zawodów mgr K. Cynkier/

Powiatowe Zawody w Mini Piłce Ręcznej w kategorii szkoły podstawowe:

  • 3 miejsce zespół chłopaków /przygotowanie do zawodów mgr K. Cynkier/

Gminny Przegląd Twórczości Szkolnej w Buczkowicach:

  • 2 miejsce teatr „Dionizos” za spektakl pt. „Bajka o szczęściu” /przygotowanie do konkursu mgr R. Jakubiec i mgr E. Tajstra/
Rok szkolny 2008/2009

V Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Człowiek a środowisko” w kategorii prac literackich klasy 4 – 6 SP:

  • 2 miejsce Patrycja Kielak – kl. 6 /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • 3 miejsce Nina Kozioł – kl. 6 /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

V Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Człowiek a środowisko” w kategorii prac literackich gimnazjum:

  • wyróżnienie Klaudia Jąkała /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Karolina Katana /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

V Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Człowiek a środowisko” w kategorii prac plastycznych klas 4 – 6 SP:

  • wyróżnienie Nina Kozioł – kl. 6 /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

Wojewódzki Konkurs Literacki „Chcecie bajki ... oto bajka” w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • 2 miejsce Anna Filuś /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • 3 miejsce Sabina Hubczak /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie specjalne Dominika Zuziak /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

Wojewódzki Konkurs Literacki „Chcecie bajki ... oto bajka” w kategorii gimnazjum:

  • 2 miejsce Albert Zuziak /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/
  • wyróżnienie Karolina Katana /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

IX Gminny Konkurs Recytatorski w Buczkowicach w kategorii klas 1 – 3 SP:

  • wyróżnienie Barbara Jurkowska /przygotowanie do konkursu mgr M. Cembala/

IX Gminny Konkurs Recytatorski w Buczkowicach w kategorii klas 4 – 6 SP:

  • 2 miejsce Anna Filuś /przygotowanie do konkursu mgr B. Piwowarczyk/

IX Gminny Konkurs Recytatorski w Buczkowicach w kategorii gimnazjum:

  • 3 miejsce Anna Malina /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra/

II Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej:

  • 1 miejsce grupa zuchowa /przygotowanie do konkursu mgr M. Cembala/

Miejsko-Gminne Zawody w Mini Piłce Ręcznej w kategorii szkoły podstawowe:

  • 1 miejsce zespół chłopaków /przygotowanie do zawodów mgr K. Cynkier/

Gminny Przegląd Twórczości Artystycznej w kategorii zespołów teatralnych:

  • 1 miejsce zespół „Dionizos” /przygotowanie do konkursu mgr E. Tajstra, mgr R. Jakubiec/

Gminny Przegląd Twórczości Artystycznej w kategorii solistów - śpiew:

  • 1 miejsce Ewelina Biegun /przygotowanie do konkursu mgr A. Szulakowska-Biłek/

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”:

  • wyróżnienie Anna Malina /przygotowanie do konkursu mgr A. Moczek/

Eliminacje Okręgowe III Konkursu Przyrodniczego „Zwierzęta naszych lasów i pól”:

  • finalista konkursu Grzegorz Kastelik /przygotowanie do konkursu mgr M. Gąsiorek/

Eliminacje Okręgowe III Konkursu Przyrodniczego „Zwierzęta naszych lasów i pól”:

  • finalista konkursu Grzegorz Kastelik /przygotowanie do konkursu mgr M. Marek/
© 2012-2018 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 im. JERZEGO KUKUCZKI W KALNEJ
Dzisiaj jest wtorek, 23 października 2019 r. 295 dzień roku Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Menu główne

O naszej szkole

Oferta edukacyjna

Dodatkowo polecamy

Valid XHTML | Valid CSS | Designed by Damian Suchonek - interstrony.net