Zajęcia pozalekcyjne 2015/2016

HARMONOGRAM ZAJĘĆ EFEKTYWNIE WYKORZYSTUJĄCYCH I ORGANIZUJĄCYCH POZALEKCYJNY CZAS WOLNY UCZNIA UKIERUNKOWANY NA JEGO ROZWÓJ Z UWZGLEDNIENIEM JEGO MOZLIWOŚCI I POTRZEB
ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM NR4 IM. J. KUKUCZKI W KALNEJ
ROK SZKOLNY 2016/17

L.p. Nazwisko i imię prowadzącego Rodzaj zajęć Termin
1. A. Ślosarczyk J. angielski – przygotowanie do egzaminu 13.45 – 14.30 poniedziałek
2. A. Ślosarczyk J. angielski – kl. III 12.50 – 13.35 czwartek/ co drugi tydzień
3. A. Ślosarczyk J. angielski – kl.VI 13.45 – 14.30 – wtorek/co drugi tydzień
4. E. Tajstra
R. Jakubiec
Koło teatralne 13.40 – 15.10 środa
5. A. Krajewska Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. V 12.50 – 13.35 poniedziałek
6. A. Krajewska Matematyka – przygotowanie do egzaminu i olimpiady 13.45 – 14.30 piątek
7. M. Gąsiorek Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do olimpiady 7.00-7.45 - środa
8. M. Gąsiorek Pomoc w wyrównywaniu braków, poprawa prac pisemnych 7.00 – 7.45 poniedziałek
9. A. Paluch Zajęcia rozwijające z chemii 7.00-7.45 - wtorek
10. A. Paluch Zajęcia wyrównawcze z chemii 7.00-7.45 czwartek
11. W. Chabrzyk Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego 7.10-7.55 czwartek
12. K. Cynkier Zajęcia sportowe - basen 13.35 – 15.30 wtorek
14.30 – 16.30 czwartek
13. A. Ziemiańska Zajęcia ogólnorozwojowe (muzyczne, plastyczne, wyrównawcze, eksperymenty) 11.50 – 12.35 wtorek
11.50 – 12.35 piątek
14. B. Piwowarczyk Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego 13.40 – 14.25 środa
15. B. Piwowarczyk Konsultacje z j. polskiego 14.35 – 15.20 czwartek
16. A. Bach Szkolna Drużyna Sanitarna 13.00-14.00 - czwartek
17. A. Bach Indywidualne zajęcia fakultatywne - 3-4 latki 13.00-13.30 wtorek
18. L. Gowin - Smyrdek Grupowa zajęcia fakultatywne - oddz. przedszkolne 13.30 – 15.00 - czwartek
19. U. Kasperek Grupowe zajęcia fakultatywne – oddz. przedszkolne 13.30 – 15.00 poniedziałek
20. R. Iżakiewicz Grupowe zajęcia fakultatywne – oddz. przedszkolne 13.30 – 15.00 piątek
21. M. Burzyńska Grupowe zajęcia fakultatywne – oddz. przedszkolne 13.30 – 15.00 środa
22. K. Banasik Grupowe zajęcia fakultatywne – oddz. przedszkolne 13.30-15.00 wtorek
23. M. Cembala Zajęcia wyrównawcze Zajęcia ogólnorozwojowe (muzyczne, plastyczne, ruchowe) ZHP 11.50-12.35 czwartek
11.50-12.45 piątek
15.30-16.15 środa
24. A. Moczek
A. Moczek
Zajęcia wyrównawcze
Praca z uczniem zdolnym
7.30-8.00 środa, piątek
7.30-8.00 poniedziałek, czwartek
25. T. Gilowski Zajęcia z fizyki 14.35 – 15.20 środa
26. J. Prochownik PTTK
Zajęcia komputerowe
14.35 – 15.20 wtorek
27. B. Gacek Zajęcia wokalne 13.40 – 14.25 czwartek
28. A. Bistyga Zajęcia biblioteczne 10.30-11.30 piątek
29. R. Iżakiewicz Gimnastyka korekcyjna 12.50 – 13.35 poniedziałek
13.45 – 14.30
14.40 – 15.25
14.30 – 16.15
30. Renata Barut (pracownik GOK) Zajęcia plastyczne 14.15-15.00 – przedszkole
15.00 – 16.15 – szkoła
31. Paulina Kachel (pracownik GOK) Zajęcia taneczne 12.40-13.20 kl. I – III
13.20-13.50 – „zerówka”
13.50 – 14.30 – od kl. III
32. A. Waliczek (pracownik GOK) Rytmika 8.00-9.30 środa
33. S. Chmiel Logorytmika 7.50-9.20 poniedziałek
© 2012-2018 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 im. JERZEGO KUKUCZKI W KALNEJ
Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2019 r. 197 dzień roku Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Menu główne

O naszej szkole

Oferta edukacyjna

Dodatkowo polecamy

Valid XHTML | Valid CSS | Designed by Damian Suchonek - interstrony.net